• bilgi@hunajans.com

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Batıköy Firma Rehberi, firmanızın internet ortamındaki potansiyel müşterilerle arasında oluşacak bir köprüdür. Bu köprü sayesinde, günümüz dünyasında ticaret ile ilişkisi olan herkesin bilmek zorunda olduğu dijital ortam, işletmenize bağlanıyor.

MİSYONUMUZ
” İşletme sahiplerinin verimli, prestijli ve marka değerlerini yüceltecek şekilde yer almalarını sağlamak…”
Batıköy Firma Rehberi olarak hedefimiz, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. İnternet’in sürekli büyüyen ve değişen dünyasında, işletme sahiplerinin verimli, prestijli ve marka değerlerini yüceltecek şekilde yer almalarını sağlamak, bizim düsturumuzdur. Her adımda firmanın yanında yer almak, dijital ortamda gerek lokasyon, gerek marka kalitesi gerekse fiyatlandırma olarak bilgilerini, aktif bir şekilde müşterilere ulaştırmak ve bu sayede saygın, onurlu ve kar potansiyeli yüksek işletmelerimizi öne çıkartmak, Batıköy Firma Rehberi için nihai hedeftir.

VİZYONUMUZ
” Her firmanın, belki de farkında olmadığı potansiyelini keşfetmesi için, dijital boyutta kendisini var etmesi gerektiğine inanıyoruz. ”
Ticarette onurlu kar elde edebilmek kabiliyetini, dijital ortamın vaatleri ve kullanılması kolay bir sistemle birleştiriyoruz. Biz, günümüzde hayatımızın her anında bir parçamız olan internet’in, tüm işletmelerin yararlanabileceği bir sistem olduğunu düşünüyoruz. Doğru yönlendirme, ilgi ve alaka, onurlu ve azimli bir duruş ile modern teknoloji birleştiğinde, ortaya bizimki gibi projeler doğuyor. Her firmanın, belki de farkında olmadığı potansiyelini keşfetmesi için, dijital boyutta kendisini var etmesi gerektiğine inanıyoruz.

NASIL ÇALIŞIR
Batıköy Rehberi internet üzerinden yayın yapan detaylı bir yerel firma rehberidir.
Kategorize edilmiş ve her geçen gün büyüyen, genişleyen rehberimiz umut vaat eden rakamlarla, işletme – müşteri arasındaki dijital köprüyü kurmaktadır.