• bilgi@hunajans.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
57 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: barış anayurt
  • ADRES: fatih mahallesi adnan kahveci caddesi 1.ankara sitesi no:3
  • TELEFON: 0 (541) 597 1615
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 22:30
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 20:00
SERVİS YERLERİ BÜYÜKÇEKMECE

FİRMA HAKKINDA

ADA Çiçek, 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur… “Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik” sloganı ile yola çıkarak, çiçekçilik sektöründe kendi markasını oluşturan Sönmez Çiçek, her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

ADA Çiçek, faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman çok yakından takip etmektedir.

Firmamız, perakende olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır… ADA Çiçek, İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki “Daima Yenilik” başlığına uygun olarak güncellemiştir.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.

MİSYONUMUZ
“Daima yenilik” ve Kalite Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmekyeyiz. Kalite politikamızın bize verdiği güvenle %100 Müşteri Memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;

Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
Kalite
Daima Yenilik

ÇİÇEK siparişlerinizde yardımcı olmak isteriz

tel:05415971615

tel:05327275502

http://www.buyukcekmececicekcim.com/

İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİZ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.