• +90 501 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
710 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Aliye TUNCER
  • ADRES: Sinanoba Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarı 212.Villa, No:50/C Büyükçekmece / İSTANBUL
  • TELEFON: 0(212) 864 3587
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 07:30 - 19:00
SERVİS YERLERİ BÜYÜKÇEKMECE

FİRMA HAKKINDA

Yarınlar Eğitimde  Eğitim İLKE’de Başlar

Kurucumuz; “Bir çocuğu eğitmek , o ülkenin kaderini belirler.” bilinciyle açtığı kurumda, görev ve sorumluluklarını “Eğitimin ilk anahtarı, okul öncesi eğitimdir.” farkındalığıyla titizlikle yerine getirmektedir.   ( Aliye TUNCER )

Kalite Politikamız

Çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerini geliştirerek gerekli bilgi, beceri ve davranışlar kazandırmak suretiyle her çocuğumuzu potansiyelleri bağlamında en üst düzeye taşımaktır.

Değerlerimiz

Her çocuğumuzun bireysel farklılıklarına saygıyı esas alan bir süreçte; sevgi, saygı, hoşgörü, sabır, iş birliği, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma temel değerlerimizdir.

Misyonumuz

Her çocuk biriciktir ve özeldir, anlayışından haraketle tüm yavrularımızın yeti ve yeteneklerini gösterebileceği uygun ve mutlu ortamalar da ,çocuklarımızın ;sevgi,saygı,sabır ve merak (öğrenme ) diğerleriyle bezemektir.,

Vizyonumuz

Bugünün yarını ,yarının umudu olan çocuklarımızın doğasına uygun ortamalar da potansiyellerini kullanmasına ve geliştirmesini ,her türlü desteği verip onlara yarınlara damgasını vurduran ve bu konuda örnek alınan bir eğitim kurumu olmaktır.

Tarihçemiz

Okulumuz 2010 yılında, 5580 sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Türk Anaokulu statüsünde açılmıştır.

Okulumuzun amacı; millî eğitimin genel amaçlarına ve temel ilkelerine uygun olarak, çocuklarımızı beden, zihin ve duygu gelişimi ile birlikte iyi ve güzel alışkanlıklar kazanmasını sağlamak, onları ilkokula hazırlamak, çocuklarımızın Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarını sağlamaktır.

2010-2011 eğitim öğretim yılında kendileri küçük ama yürekleri büyük öğrencileriyle yola çıkan okulumuz, bu yolculukta öğrencileriyle birlikte gelişerek değişen, bu değişim sürecinde hep kendine daha yüksek hedefler koyan çizgisiyle yolculuğuna devam etmektedir.

Bu yolculukta İlkemiz; bilim ve sanatın ışığında her çocuğumuza öğrenmenin heyecanını, çoşkusunu ve mutluluğunu yaşatmaktır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.