• +90 501 321 5857
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
995 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: M.İlker ÇETECİ
  • ADRES: Muratçeşme Mah. Pendik Sok. No:1 Büyükçekmece, İstanbul (Cihangir Koleji)
  • TELEFON: 0(544) 654 6742
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ BÜYÜKÇEKMECE

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Altyapının tecrübeli ve donanımlı antrenörlerin işi olduğu elde edilen başarı ve başarısızlıklardan görülmektedir. Altyapı, yıldız, genç ve A takımlarda geçirdiğimiz aktif spor yaşamtımız, pasif voleybol sürecimiz ve özellikle çocuklarımızın spor eğitim sürecindeki gözlemlerimizin verdiği tecrübe ile; sporcu adaylarına verilebilecek psikolojik,psikomotorik ve temel hareket eğitiminin cok yüksek yüzde ile başarılı olacağını iddia ediyoruz.

Voleybol ve Basketbolun sadece bir performans sporu olmadığını,özellikle voleybolun zeka ile oynanması gereken sporların en başında geldiğini ve bunun için gerekli mental hazırlıkların ve eğitimlerin “off the court” verilmesi gerektiğine inanıyor ve eğitimimizin bir parçası olarak görüyoruz.

12-15 kişilik gruplarda her grubun başında kendi hocası bulunacak;
Tüm hocaları denetleyen ve 100% sahada yer alacak, denetleme ve kontrol mekanizmasını yönetecek başantrenör bulunacak;
Sporcu adaylarını kendi fiziksel ve mental limitlerini zorlatmak yerine onları rekabetçi ve akıcı egzersizler ile gelişimleri sağlanacaktır.

Misyonumuz

Günümüz sporunda altyapının önemi her branş tarafından kavranmış durumdadır. Sporda altyapının, gelecekte spor ile profesyonel olarak ilgilenmeseler bile, bireylerin hayatında ne kadar önemli yer tuttuğunu meslek hayatında yaşayarak öğrenen bireyleriz. Bu eğitimin tüm toplum bazında vurgulanarak yaygınlaştırılmasına çalışmak ana misyonumuzdur.

Vizyonumuz

7-8, 9-10, 11-12 yaş grupları olarak uygulanması planlanan spor okullarında, erken yaş gruplarında oyun şeklinde ”eğlenirken öğren” yöntemi hedeflenmektedir.

Sporcu adaylarının disiplin içinde psikolojik ve psikomotorik gelişimlerinin sağlanması, takım ruhunun aşılanması, kendine güvenen bir birey olarak yetişmesi, sorumluluk almasını ve vermesini sağlayacak bir eğitim hedeflenmektedir.

İlerleyen sporcuların voleybol sporu ile büyümeleri ve arkadaşları ile beraber en üst düzeye ulaşabilmenin yarışını yaptıkları yüreklendirme ve performans egitiminin teknik ve fiziksel olarak verilmesi hedefler arasındadır.

 


Etiketler : Olimpia 2023, Spor Kulübü, İlker Çeteci, Serdar Bileke, Volkan AyVoleybol, Basketbol

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.